Mini rolety opinie

Szukając rolet do moich okien trafiłam na mini rolety Lux. Dobre opinie internautów zachęciły mnie do kupna produktu i był to strzał w dziesiątkę. Korzystam z rolet już od dwóch lat i jeszcze nie miałam żadnych problemów.
Kasia
Ostatnio kupiłem mini rolety Lux do mojego mieszkania i nie spodziewałem się, że płacąc tak mało jestem w stanie cieszyć się taką jakością. Wszystkie modele oczywiście stworzono na wymiar, pod kątem moich okien, polecam!
Marek
Już drugi raz korzystałem z oferty marki MiniRolety i się nie zawiodłem. Tym razem kupiłem modele serii Lux i doceniam przede wszystkim różnorodność kolorystyczną, bo teraz mieszkanie lepiej się prezentuje :)
Krzysztof
Do skorzystania z oferty Mini Rolety zachęciły mnie opinie przyjaciół i jestem bardzo zadowolona, bo otrzymałam dobre produkty w bardzo niskiej cenie - i to idealnie dopasowane do moich okien!
Dominika
W ofercie Mini Rolet najbardziej spodobała mi się seria Lux, bo rolety wpuszczają do pomieszczenia odrobinę światła, co dla mnie jest sporym plusem. Do tego są atrakcyjne cenowo.
Kacper
Kontakt
Adres
Forteczna 1 lok. 5 32-086 Węgrzce
Napisz do nas!